خانه / آموزش / آموزش موبایل / خارج شدن از ریپورت تلگرام با Spam Info Bot

خارج شدن از ریپورت تلگرام با Spam Info Bot

تلگرام یکی از اپلیکیشن های پیام رسان محبوب در ایران و دنیاست که کاربران بسیاری از آن برای ارتباط با دوستان و کسب کار از آن استفاده میکنند تلگرام دارای ویژگی های بسیاری می باشد که در هر بروز رسانی و اپدیت این اپلیکیشن پیام رسان ویژگی های جدیدی به این اپلیکیشن پیام رسان برای کاربران اضافه میشود که در بروزرسانی اخیر تلگرام ویژگی های مختلفی به این پیام رسان اضافه شد یکی از ویژگی های جدید پیام رسان تلگرام اضافه شدن ربات ضد اسپم Spam Info Bot بود که قابلیت خارج شدن کاربر از ریپورت تلگرام را در اختیار کاربران اسپم شده و ریپورت شده قرار میدهد مثل همیشه‌ آموزش را در رسانه پی فور دنبال کنید.

شاید برای شما نیز سوال شده باشد که چرا در تلگرام ریپورت اسپم می شویم ؟

از آنجایی که کاربران استفاده کننده از شبکه های اجتماعی از این شبکه ها برای تبلیغات خود استفاده میکنند تیم پشتیبانی تلگرام جهت سو استفاده کاربران از تبلیغ در این شبکه سیستمی برای جلوگیری از سو استفاده تبلیغ کننده را فراهم کرده است که در صورتی که یک متن را برای افراد مختلف ارسال کنید سیستم امنیتی تلگرام شما را به عنوان یک اسپمر تلقی می کند و شماره شما در لیست اسپم تلگرام قرار میگرد و دیگر قادر نخواهید بود در پیام خصوصی با افراد در ارتباط باشید پیام رسان تلگرام کاربرانی را که شماره ان ها در تلفن شخص مقابل ذخیره نشده باشد را غریبه شناخته و در صورتی که به آن ها از طریق شماره یا آیدی و پیام ارسال کنید که پیام شما برای فرد مورد نظر مزاحمت آمیز شناخته شود و آن فرد گزینه Report Spam را انتخاب کند پیام شما به عنوان پیام تبلیغاتی و اسپم ثبت میشود و در صورتی که این عمل چند بار تکرار شود شماره شما برای مدتی یا برای همیشه ریپورت می شود و قادر نخواهید بود در تلگرام فعالیت کنید و در صورت ارسال پیام با تصویر زیر رو به رو خواهید شد.

در گذشته شرکت تلگرام یک ایمیل برای ارتباط کاربران اسپم شده را در اختیار کاربران قرار داده بود که با ارتباط با پشتیبانی تلگرام کاربر میتوانست درخواست خارج شدن از ریپورت تلگرام دهد اما در نسخه جدید تلگرام رباتی با نام Spam Info Bot را برای کاربران قرار داد تا بتوانند با تیم پشتیبانی تلگرام ارتباط برقرار کنند و درخواست خارج شدن از ریپورت تلگرام کنند.

برای خارج شدن از ریپورت تلگرام کافیست با ربات Spam Info Bot مانند آموزش زیر ارتباط برقرار کنید و درخواست رفع ریپورت کنید.

مرحله اول :‌ ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کنید تا ربات Spam Bot فراخوانی شود پس از باز شدن صفحه ی ربات بر روی دکمه Start کلیک کنید.

https://telegram.me/spambot

 

مرحله دوم :‌ پس از انتخاب گزینه start از منوی باز شده گزینه this is s mistake را انتخاب کنید

مرحله سوم :‌ سپس گزینه ”yes” را انتخاب کنید.

مرحله چهارم :‌ در صفحه جدید با انتخاب گزینه “No i never do any of this” تایید کنید با انتخاب این گزینه اعلام میکنید که هیچ گونه فعالیتی که باعث اذیت دیگران شود انجام نداده اید.

مرحله پنجم :‌ در این مرحله اکنون تلگرام از شما می خواهد که یک متن در رابطه با اشتباه ریپورت شدن شما در تلگرام برای پشتیبانی ارسال کنید که در اخر میتوانید از متن زیر برای خارج شدن از ریپورت تلگرام استفاده کنید.

dear telegram support
hello
i am wrongly spam reported،please release m
best regard

در پایان یک متن تشکر. شکایت شما دریافت شد.

تیم ما این موضوع را بررسی خواهد کرد از طرف تلگرام دریافت میکنید و در صورتی که اشتباهی صورت گرفته باشد اکانت تلگرامی شما از ریپورت خارج میشود در این زمان باید منتظر برسی تیم پشتیبانی تلگرام باشید.

روش پیشنهادی رسانه پی فور

خارج شدن از ریپورت تلگرام با Spam Bot 

  1. به ربات Spam Bot مراجعه کنید و دستور Start را برایش ارسال کنید.
  2. گزینه I was wrong, please release me now انتخاب کنید.
  3. پیامی برای شما ارسال می شود که در آن زمان خارج شدن از ریپورت قید شده است

 

پیام مانند زیر است

Dear P4Media,

I’m afraid some Telegram users found your messages annoying and forwarded them to our team of moderators for inspection. The moderators have confirmed the report and your account is now limited until 11 Sep 2016, 16:37 UTC.

While the account is limited, you will not be able to do certain things on Telegram, like writing to strangers who haven’t contacted you first or adding them to groups and channels.

Your account will be automatically released on 11 Sep 2016, 16:37 UTC. Please note, that if you keep doing what got you limited and users report you again, the limitations will last longer next time.

این قسمت مخص شماست…

Your account will be automatically released on 11 Sep 2016, 16:37 UTC. Please note, that if you keep doing what got you limited and users report you again, the limitations will last longer next time.

که میگویید:

حساب کاربری شما به طور خودکار در تاریخ ۲۰۱۶ سپتامبر ۱۱،۱۶:۳۷ زمان هماهنگ جهانی اعلاع شده از ریپورت خارج میشود. لطفا توجه داشته باشید، که اگر شما دوباره توسط کاربران دیگری گزارش شوید، محدودیت زمانی طولانی بعدی شما بیشتر خواهد شد.

تلگرام یکی از اپلیکیشن های پیام رسان محبوب در ایران و دنیاست که کاربران بسیاری از آن برای ارتباط با دوستان و کسب کار از آن استفاده میکنند تلگرام دارای ویژگی های بسیاری می باشد که در هر بروز رسانی و اپدیت این اپلیکیشن پیام رسان ویژگی های جدیدی به این اپلیکیشن پیام رسان برای کاربران اضافه میشود که در بروزرسانی اخیر تلگرام ویژگی های مختلفی به این پیام رسان اضافه شد یکی از ویژگی های جدید پیام رسان تلگرام اضافه شدن ربات ضد اسپم Spam Info Bot بود که قابلیت خارج شدن کاربر از ریپورت تلگرام را در اختیار…

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 2.53 ( 2 رای)

درباره رسانه پی فور

با درود و عرض ادب خدمت شما کاربر عزیز، از این که رسانـه پـی فـور را انـتخاب کرده اید سپاسگذاریم، رسانـه پـی فـور برای رفع نیاز و خدمت به شما در سال 1394 بوجود آمده است، به امید روزی بی نیاز....دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

17 + 20 =

ads