خانه / چند رسانه ای / خواندنی‌ها / معرفی ها / آشنایی با زرین‌پال

آشنایی با زرین‌پال

خیلی‌ها عقیده دارند وقتی می‌شود مستقیم از بانک‌ها یا به عبارت صحیح‌تر PSPها درگاه گرفت، چرا باید از سرویس‌های واسط ارائه‌دهنده‌ی درگاه، درگاه پرداخت اینترنتی تهیه کرد؟

درست است که می‌شود از بانک‌ها مستقیم درگاه گرفت و خیال خودمان را از بابت خیلی چیز‌ها راحت کنیم، اما درگاه نگرفتن از بانک‌ها و استفاده از درگاه‌های واسط مخصوصاً زرین‌پالِ دوست‌داشتنی نیز، خیال ما را از بابت خیلی چیز‌های دیگر آسوده و خاطر جمع می‌کند!

خدماتی که درگاه‌های واسط پرداخت مثل زرین‌پال ارائه می‌دهند با بانک‌ها بسیار متفاوت است، در واقع گرفتن درگاه پرداخت آنلاین از زرین‌پال، مساوی است با در اختیار داشتن بسته‌ی کاملی از خدمات پرداخت، نه صرفاُ یک درگاه پرداخت اینترنتی!

نکاتی که در زیر آمده است به خوبی پاسخ این سوال که چرا باید از زرین‌پال درگاه گرفت، نه از PSP‌ها را می‌دهند.

یک مرحله، نه هفت خوان

گرفتن درگاه از بانک‌ها اصلاً هم سخت نیست! فقط کافیست یک بار برای گرفتن درگاه از یکی از بانک‌ها اقدام کنید تا به کُل دورِ داشتن یک درگاه پرداخت اینترنتی، یک خط قرمز پُررنگ بکشید. اما قبل از این کار پیشنهاد می‌کنیم یک سَری به سایت زرین‌پال بزنید. وقت برای کشیدن یک خط قرمز پُررنگ زیاد است.

صد در صد همه‌ی ما برای یک بار هم که شده کاغذبازی‌های عذاب‌آور و سلسله مراتب اداری را تجربه کرده‌ایم اما زرین‌پال دوست ندارد یک بار دیگر و برای داشتن یک درگاه پرداخت اینترنتی، این تجربه‌ی ناخوشایند برای شما تکرار شود.

یک مرحله آن هم برای تایید هویت و مدارک پذیرنده، جهت داشتن یک درگاه یا به عبارتی مجموعه‌ای از خدمات پرداخت آنلاین از زرین‌پال، کافیست.

چند درگاه پرداخت، نه یک درگاه پرداخت

در ظاهر وقتی از زرین‌پال یک درگاه پرداخت می‌گیرید، یک درگاه پرداخت نگرفته‌اید! در واقع چند درگاه پرداخت از چند بانک گرفته‌اید که هنگام پرداخت در زمان‌های مختلف و بر اساس پارامترهای گوناگون، بهترین درگاه بانکی با بالاترین درصد موفقیت‌آمیز بودن تراکنش، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این یعنی جلو رفتن کسب و کار آنلاین شما بدون اصطکاک و دست‌انداز! با این ویژگیِ موفقیت‌آمیز بودن تراکنش‌ها، زمان و انرژی شما برای پاسخگویی و پیگری پرداخت‌های ناموفق، بیهوده هدر نمی‌رود.

بسته‌ی کاملی از خدمات پرداخت، نه صرفاً یک درگاه پرداخت

تفاوت میان یک درگاه بانکیِ تنها با یک درگاه پرداخت آنلاین در کنار سرویس‌های مکمل و تسهیل‌کننده‌ی استفاده از آن، مثل تفاوت میان ساعت مچی عقربه‌ای با اسمارت‌واچ هست!

هرکدام از ویژگی‌های زیر برای خودشان دنیایی است:

 • در زرین‌پال ضمانت‌پرداخت وجود دارد، یک طرفداری دوجانبه از خریدار و پذیرنده. وقتی خریدار مطمئن می‌شود در صورت تحویل نگرفتن محصول پولش برگردانده می‌شود با خیال راحتی خرید می‌کند و منصرف نمی‌شود، این اتفاق یعنی فروش بیشتر پذیرنده‌ها.
 • زرین‌پال، زرین‌کارت دارد. یک کارت نقدی (دبیت کارت) عضو شبکه رسمی بانکی کشور (شتاب و شاپرک) که تمامی قابلیت‌های یک کارت‌ بانکی را دارد و برای تسویه‌ی زودتر و کارمزد کمتر در نظر گرفته شده است.
 • خیلی‌ها دوست دارند کاربر بعد از کلیک روی گزینه‌ی پرداخت به درگاه بانکی منتقل شود، بدون اینکه نشانی از زرین‌پال وجود داشته باشد. زرین‌گیت همان درگاه مستقیم زرین‌پال هست.
 • هیچ اجباری به داشتن یک وبسایت و دردسر‌هایش نیست چرا که یکی از سرویس‌های زرین‌پال به نام آسان‌پرداخت برای همین موضوع ساخته شده است. همچنین برای فروش در شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی. در بلاگ زرین پال توضیح داده اند ؛)
 • اگر در کسب و کار آنلاین خود شراکتی فعالیت می‌کنید، درگاه اشتراکی زرین‌پال می‌تواند برای هرکدام از شرکا مبلغ و درصد تعیین شده را تسویه کند.
 • وقتی صحبت از تفاوت و راحتی در استفاده می‌شود، اپلیکیشن موبایل و مدیریت تراکنش‌ها و هرچیز دیگری با اپلیکیشن، می‌شود همان راحتی و تفاوت. اپلیکیشن زرین‌پال اتفاق جذابی هست، آن را تجربه کنید.

۷۰ پلاگین متنوع، نه یک خط کد ساده

استفاده از درگاه پرداخت واسط این امکان را به پذیرنده می‌دهد که با توجه به نیاز و سیستم مورد استفاده‌شان، از پلاگین‌ها و نمونه کدهای متنوعی استفاده کنند و بتوانند سریع‌تر شروع به کار کنند.

هر روز به تعداد پلاگین‌های زرین‌پال افزوده می‌شود و تا همین امروز ۷۰ پلاگین متنوع و کاربردی در آزمایشگاه زرین‌پال وجود دارد.

خبر خوب اینکه در حال ساخت ویدیوهای آموزشی هستیم تا دیگر برای نصب پلاگین‌ها مشکلی وجود نداشته باشد.

پشتیبانی و حمایت، نه تنها ماندن

حس اینکه بعد از دریافت یک سرویس، در صورت نیاز به راهنمایی و کمک کسی پاسخگوی درخواست ما نباشد، اصلاً حس خوشایندی نیست.

ارائه‌دهندگان درگاه پرداخت واسط به واسطه‌ی پشتیبانی از کاربران خود، سعی در حمایت و رفع مشکلات موجود دارند که در این میان تیم پشتیبانی زرین‌پال همیشه در راهنمایی و کمک به کاربران خود در کمترین زمان ممکن، سعی در ارائه‌ی بهترین خود دارد.

از آنجایی که زرین‌پال پرداخت‌های صورت گرفته از درگاه‌های زرین‌پال را ضمانت می‌کند (همان سرویس ضمانت‌پرداخت)، تیم پشتیبانی زرین‌پال پیگیری تراکنش‌های مالی را هم عهده‌دار است ضمن اینکه مشکلات فنیِ پذیرنده‌ها مربوط به افزونه‌ها نیز توسط تیم فنی زرین‌پال انجام و به سرعت در اختیار پذیرنده‌ها قرار داده می‌شود.

یک مدیریت ساده و کاربردی، نه سردرگمی

یکی از دغدغه‌های کسانی که از درگاه پرداخت استفاده می‌کنند وجود یک پنل مدیریتی ساده و کاربردی برای مشاهده و مدیریت تراکنش‌هاست.

نبود همچین سیستم مدیریتی برای کسب و کارهای بزرگ و حتی کوچک، می‌تواند زمینه‌ساز دردسرهای ریز و درشتی باشد که در مسیر صعود کسب و کار شما، مثل ترمز عمل خواهد کرد.

زرین‌پال یک پنل مدیریتی کاربردی در اختیار صاحبان کسب و کار‌های آنلاین قرار می‌دهد که کار کردن با آن اصلاً سخت و پیچیده نیست. بر کسی پوشیده نیست که مدیریت امور مالی و سود و زیان در یک کسب و کار از اوجب واجبات هست.

بانک یا زرین‌پال؟

با همه‌ی این توضیحات و جدول زیر، حالا می‌توان به خوبی به این پرسش که چرا بهتر است از زرین‌پال درگاه بگیریم نه از بانک‌ها (PSP‌ها)، پاسخ دهیم.

 

 1. زرین‌پال، گذرگاه تراکنش‌های مالی امن: زرین‌پال اولین ارايه دهنده درگاه پرداخت واسط در ایران است، در واقع یک راهکار ساده، جامع و کار‌آمد برای قراردادن امکان پرداخت در بستر اینترنت و موبایل است. با استفاده از زرین‌پال می توانید چندین درگاه پرداخت را به سادگی به وبسایت خود اضافه کنید، سریع‌تر و آسان‌تر امکانات پرداخت را به کسب و کار خود اضافه کنید و با خیالی آسوده درآمد خود را مدیریت کنید.
 2. ویژگی‌های زرین‌پال، نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین: با زرین‌پال همیشه از خدمات جدید و راهکارهای خلاقانه در فناوری پرداخت بهره‌مند می‌شوید، مشتریان خود را با امکانات گسترده ما ساده‌تر به پرداخت تشویق می‌کنید و بر اعتبار کسب و کار خود می‌افزایید. زرین‌پال با زیرساخت فنی بسیار پایدار و همچنین ضمانت پرداخت خریداران خیال همه را آسوده کرده است.
 3. پیگیری تراکنش‌ها، ضمانت پرداخت، افزایش اعتماد: با زرین‌پال نگرانی‌های خرید آنلاین را فراموش کنید! ما خرید شما را تا زمان رسیدن محصول به دستتان تضمین می‌کنیم. پشتیبانی زرین‌پال پیگیر تمامی تراکنش‌های انجام شده شماست. اگر مشکلی پیش بیاید ما شما را تنها نمی‌گذاریم. اگر مشکلی پیش آمد، پشتیبانی زرین‌پال در خدمت شماست.

کارت اعتباری از جنس زرین‌کارت را بیشتر بشناسید: کارتی از جنس زرین‌پال زرين کارت يک کارت بانکی است که با لوگوی زرين پال در دسترس کاربران قرار ميگيرد. زرين کارت به نام کاربر صادر گرديده و اين کارت تمامی مولفه های کارت های شتابی از جمله، برداشت وجه از دستگاه خود پرداز، خريد از کارت خوان های شاپرک، خريد از درگاه های اينترنتی شاپرک را دارا مي باشد.

 1. شاپرک، شتاب، زرین‌کارت عضو شبکه بانکی کشور: زرین‌کارت عضو شبکه رسمی بانکی کشور (شتاب و شاپرک) است و تمامی قابلیت‌های یک کارت‌بانکی ازجمله برداشت از تمامی دستگاه‌های خودپرداز عضو شبکه شتاب (محدودیت برداشت مبلغ بر اساس قانون بانک مرکزی دویست هزار تومان در هرروز است.)، خرید از تمامی دستگاه‌های کارت‌خوان عضو شبکه شاپرک، خرید از تمامی درگاه‌های اینترنتی، قابلیت کارت به کارت داخل به‌تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب (محدودیت انتقال وجه بر اساس قانون بانک مرکزی سه میلیون تومان در هر روز است.) را دارد.
 2. فرآیندی سریع و با کارمز کم، تسویه حساب با زرین‌کارت سریع و با کارمزد کم: تسویه‌حساب با زرین‌کارت برای مبلغ زیر چهارصد هزار تومان، در هرروز یک بار به صورت آنی و برای مبلغ بالاتر از چهارصد هزار تومان، تسویه‌حساب از یک دقیقه تا حداکثر دوازده ساعت انجام می‌شود. همچنین تسویه‌حساب از زرین‌پال به زرین‌کارت با کارمزد ۰.۵٪ انجام می‌شود، برای مثال اگر کاربر سایت شما خریدی به ارزش دویست هزار تومان انجام دهد در مرحله اول این مبلغ به کیف پول زرین‌پال شما اعمال می‌گردد و پس از درخواست تسویه‌حساب با زرین‌کارت مبلغ مورد نظر با کسر ۰.۵٪ کارمزد به زرین‌کارت شما اعمال می‌گردد و شما نیز می‌تواند این وجه را از طریق دستگاه‌های خودپرداز و یا روش‌های دیگر برداشت نمایید.
 3. قابليت ها و کارایی، مدیریت آسان زرین‌کارت در پنل کاربری سایت: در سایت زرین‌پال برای مدیریت بهتر و آسان‌تر زرین‌کارت امکاناتی همچون قابلیت مشاهده موجودی و صورت‌حساب، انتقال وجه به تمامی کارت های عضو شبکه شتاب به‌صورت آنلاین برای تمامی کاربران وجود دارد، و کاربران در تمامی ساعات شبانه‌روز با مراجعه به پنل کاربری خود در سایت زرین‌پال و منو زرین‌کارت می‌توانند به‌آسانی زرین‌کارت خود را مدیریت کنند.

 

از امکانات زرین‌پال استفاده کنید

 

یش‌از ۲۰٫۰۰۰ کسب و کار فعال، ۱۸۰٫۰۰۰ کاربر فعال به زرین‌پال اعتماد کردند.

کسب و کارهایی که به مشتریان خود اهمیت می‌دهند، زرین‌پال را انتخاب می‌کنند.

خیلی‌ها عقیده دارند وقتی می‌شود مستقیم از بانک‌ها یا به عبارت صحیح‌تر PSPها درگاه گرفت، چرا باید از سرویس‌های واسط ارائه‌دهنده‌ی درگاه، درگاه پرداخت اینترنتی تهیه کرد؟ درست است که می‌شود از بانک‌ها مستقیم درگاه گرفت و خیال خودمان را از بابت خیلی چیز‌ها راحت کنیم، اما درگاه نگرفتن از بانک‌ها و استفاده از درگاه‌های واسط مخصوصاً زرین‌پالِ دوست‌داشتنی نیز، خیال ما را از بابت خیلی چیز‌های دیگر آسوده و خاطر جمع می‌کند! خدماتی که درگاه‌های واسط پرداخت مثل زرین‌پال ارائه می‌دهند با بانک‌ها بسیار متفاوت است، در واقع گرفتن درگاه پرداخت آنلاین از زرین‌پال، مساوی است با در اختیار…

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.

درباره رسانه پی فور

با درود و عرض ادب خدمت شما کاربر عزیز، از این که رسانـه پـی فـور را انـتخاب کرده اید سپاسگذاریم، رسانـه پـی فـور برای رفع نیاز و خدمت به شما در سال 1394 بوجود آمده است، به امید روزی بی نیاز....دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

9 − 6 =

ads